Blower EBM-PAPST 24V ; R1G280-AE45-52 replacement Tonada
Product code: R1G280AE4552zT
Availability: On stock
Dispatched within: 24 godziny
quantity szt.
product unavailable
add to wish list
Description
Blower
- replacement Tonada
Centrifugal fan with backward-curved blades
Current Input: 5,0A
Max airflow: 1620 m³/h
- Ø total 280mm
- Ø inside 192mm
- Height 79mm
Voltage: 24V