Blower EBM-PAPST 24V ; R1G190-AC37-52 replacement Tonada
Product code: R1G190AC3752zT24V
Availability: NOT AVAILABLE
quantity szt.
product unavailable
add to wish list
Description
Blower
- replacement Tonada
Centrifugal fan with backward-curved blades
Current Input: 2,6A
Max airflow: 600 m³/h
Voltage: 24V
- Ø 190mm