Kit: engine with propeller 24V ; CF305-10065A NEW
Product code: CF305-10065A
Availability: On stock
Dispatched within: 24 godziny
quantity szt.
product unavailable
add to wish list
Description
Kit: engine with propeller
NEW
Voltage: 24V
Description:
- Propeller Ø 300 mm
- Engine Ø 100 mm
- Total thickness: 110 mm